Szukaj na stronie:

Portfele RFID
- Etui na karty i dokumenty (6)- Porfele Damskie (3)- Portfele Męskie (4)- Portfele Unisex (4)- Portfele i Etui Brązowe (6)- Portfele i Etui Czarne (8)- Portfele i Etui Czerwone (3)


OFERTA DNIA
249 149 PLN

Płatności obsługuje:
O Nas

Początki naszej firmy sięgają 2008 roku, kiedy to oprócz sprzedaży produktów reklamowych zajmowaliśmy się również doradztwem marketingowym pod brandem MOXOM
 
Wysokie oczekiwania naszych Klientów oraz rosnąca potrzeba ochrony danych zainspirowały nas do stworzenia własnej marki wyspecjalizowanych produktów ochronnych takich jak portfele i etui na karty płatnicze.
 
Bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania są najważniejszymi wartościami, które chcemy przekazywać naszym Klientom, ale ogromne znaczenia ma dla nas również jakość i piękne wykonanie.
 
Wiemy, że portfele ze skóry wyglądają przepięknie tylko przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, dlatego nasze produkty wykonane są z wysokogatunkowych naturalnych skór. Każdy egzemplarz wytwarzany jest z najwyższą dbałością o detale, od doboru materiałów po dokładność w pracy nad najdrobniejszymi elementami. Wysokogatunkowa skóra jest bardzo trwała a klasyczny fason sprawia, że nasze portfele zawsze wyglądają nowocześnie i elegancko.
 
Nasze produkty to wybór dla osób, które chcą bezpiecznie korzystać z nowoczesnych technologii i jednocześnie cenią piękno klasycznej elegancji. Cieszymy się, że możemy rozpocząć nowy rozdział naszej pracy i dać naszym Klientom produkt na miarę oczekiwań.
 
 
CHROŃ SWOJE DANE I PIENIĄDZE PRZED KRADZIEŻĄ ZAPEWNIJ SOBIE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

 

 
Dodaj swój email aby otrzymywać informacje o nowościach.
    
Przesyłka gratis
PRZESYŁKI I ZWROTY
Odwiedź nas na Facebook
Kontakt