Szukaj na stronie:

Portfele RFID
- Etui na karty i dokumenty (6)- Porfele Damskie (3)- Portfele Męskie (4)- Portfele Unisex (4)- Portfele i Etui Brązowe (6)- Portfele i Etui Czarne (8)- Portfele i Etui Czerwone (3)


OFERTA DNIA
249 149 PLN

Płatności obsługuje:
RFID

 

Od dziecka uczono nas aby uważać na złodziei. Gdy czujemy się niepewnie w autobusie, sklepie, czy też na ulicy stajemy się czujni i możemy zapobiec kradzieży. Ale jak zapobiec kradzieży, której nawet przez długi czas możemy nie zauważyć, a która może nam się przydarzyć w pozornie bezpiecznym otoczeniu? Złodzieje danych czują się bezkarni, chowają swój sprzęt w torebkach, kieszeni, plecaku, ba nawet w telefonie. Mogą działać praktycznie wszędzie gdzie można choć na chwilę być w pobliżu potencjalnych ofiar. Kradzież danych następuje szybko i nie jest tak gwałtowna jak wyrwanie torebki ale może wyrządzić tyle samo bądź nawet więcej szkód.
A wystarczy jedno proste rozwiązanie bariera ochronna, która uniemożliwia skanowanie poufnych danych zawartych na wszelkiego rodzaju kartach od bankomatowych po karty dostępowe do budynków.
Tą barierą może być metalowe pudełko, aluminiowa folia spożywcza, ale są to rozwiązania niepraktyczne i nieporęczne, a w przypadku folii nietrwałe. Idealne rozwiązanie to połączenie portfela z wbudowaną i niewidoczną barierą ochronną „WaveGuard”.
 
Bariera ekranująca, wbudowana w nasze produkty ma za zadanie chronić Twoje dane i pieniądze przed elektronicznymi złodziejami.  
Uzyskaj pewność, że technologia zbliżeniowa, z której korzystasz działa tylko wtedy gdy tego chcesz.
 
Gdzie znajdują się chipy RFID (ang. Radio Frequency IDentification):
  • wszystkie karty płatnicze typu paypass, paywave czy też wave
  • karty transportu publicznego
  • karty dostępowe do budynków
  • nowe paszporty biometryczne
  • nowe legitymacje studenckie
  • w niedalekiej przyszłości nowe dowody osobiste
  
 
Zabezpieczenie RFID – wbudowana z zewnętrzną ściankę produktu bariera ochronna „WaveGuard”
Nasze produkty chronią przed odczytem kart opartych na bezdotykowym standardzie Mifare. Mogą nie blokować sygnałów o częstotliwościach innych niż 13,56MHz.
 
 
Do nieautoryzowanego odczytu Twoich poufnych danych przez osoby trzecie, może dojść gdy trzymasz karty płatnicze w zwykłym portfelu, nawet bez wyciągania ich, ponieważ sygnał może przeniknąć przez materiały, z których standardowo zrobione są portfele i torebki.
Osoba, która bez Twojej wiedzy może skanować Twoje dane może posługiwać się ukrytym w ubraniu lub torbie/plecaku/torebce niewielkim, specjalnym czytnikiem RFID lub telefonem komórkowym z popularna funkcją NFC (do transmisji bezprzewodowych).
Uzyskane w ten sposób dane mogą zostać wgrane na czystą kartę i posłużyć do np. do płatności zbliżeniowych w sklepach (zanim zorientujesz się, że ktoś Cię okrada na Twoim koncie może zniknąć spora suma) czy też dostępu do budynków z rejestracją Twoich danych, np. w miejscu pracy.

 

 
Dodaj swój email aby otrzymywać informacje o nowościach.
    
Przesyłka gratis
PRZESYŁKI I ZWROTY
Odwiedź nas na Facebook
Kontakt