Szukaj na stronie:

Portfele RFID
- Etui na karty i dokumenty (6)- Porfele Damskie (3)- Portfele Męskie (4)- Portfele Unisex (4)- Portfele i Etui Brązowe (6)- Portfele i Etui Czarne (8)- Portfele i Etui Czerwone (3)


OFERTA DNIA
249 149 PLN

Płatności obsługuje:
Etui na karty i dokumenty » Portfele i Etui Czerwone » Etui na karty kredytowe Red CORZO 9201
149 89,00 PLN z vat
produkt chwilowo niedostępny


Opis produktu

Bariera ekranująca "WaveGuard" wbudowana w nasze produkty ma za zadanie chronić Twoje dane i pieniądze przed elektronicznymi złodziejami.  Uzyskaj pewność, że technologia zbliżeniowa, z której korzystasz działa tylko wtedy gdy tego chcesz. Więcej o ochronie przed nieautoryzowanym skanowaniem danych znajdziesz tu – KLIKNIJ.

Zgrabne i bardzo eleganckie skórzane etui to alternatywa dla klasycznych portfeli. CORZO mały model na karty kredytowe to super rozwiązanie dla osób, które nie lubią wypchanych kieszeni. Jeśli do tej pory Twój doskonale skrojony garnitur deformował za gruby portfel przeżuć się na smukłe, eleganckie, skórzane etui. Wersję RED docenią kobiety, które czasem cały swój torebkowy „skarb” muszą zmieścić do kopertówki. Piękny krwisto czerwony kolor prawdziwej skóry to rozwiązanie dla osób lubiących energetyczne kolory.

Cechy produktu

Materiał – wysokogatunkowa skóra naturalna.
Zabezpieczenie RFID – wbudowana w zewnętrzną ściankę produktu specjalistyczna bariera ochronna „WaveGuard”.
Wymiary: 75 x 133 [mm]
- 12 miejsc na karty kredytowe
- 2 kieszenie boczneProponowane produkty


Dodaj swój email aby otrzymywać informacje o nowościach.
    
Przesyłka gratis
PRZESYŁKI I ZWROTY
Odwiedź nas na Facebook
Kontakt